Для душі. Блог про життя

Riders on the storm

музика і спогадиRiders on the storm

Доброго вечора! Сьогодні було дуже багато роботи, тож добралась до блогу лише ввечері. Давайте поговоримо про музику. А конкретно про пісню The Doors Riders on the storm.

Вранці чомусь вона грала в голові. Певно однією з причин був страшенний вітер, який дуже нагадував шторм. Можна було літати за парасольками. А ще саме цю пісню ми колись з одним знайомим обрали як фінальу крапку в нашій взаємодії. Та й пісня хороша.

Класно коли тобі вже не набридають сумні спогади. Чи просто ті, які не надто потрібні. Починаєш дивитись на себе з іншого боку і розуміти, що ти таки часом несповна розуму. Принаймні саме так поводишся, а потім довго приходиш до тями. Дурість та й годі. Але іноді буває весело.

Взагалі цей день якийсь майже цілком зі спогадів. В більшості теплих і веселих, але було й кілька холодних. Нарешті можеш ставитись до всього з легкістю, тож навіть не дивуєшся їм. Людина просто стає персонажем книги. А добре це чи погано життя покаже пізніше.

Усім теплого вечора.

Ваша Олена Helena Ковтун

19:26

14.04.2015
Обновлен 05 мая 2015. Создан 14 апр 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта