Для душі. Блог про життя

Думки вголос. Замальовка про допомогу та душу

думки вголосДумки вголос. Замальовка про допомогу та душу

Доброго вечора. Сьогодні хочу вам дещо розповісти.

В нас був благодійний концерт зі збором коштів для допомоги воїнам АТО. Усі молодці, це було щиро й від усього серця. Вкотре впевнилась у тому, що, насправді, ми не такі беземоційні як часом здаємось. Почуття виконаного обов’язку приємна річ, але для мене важливіше, щоб це справді допомогло.

Вже звечоріло. І з’явивсь дивний стан, який викликає холод в душі. Я абсолютно не розумію чому це відбувається, але намагаюсь віднайти причину. Хочеться якогось абсолютного і беззаперечного тепла. Того, яке можна відчути лише поряд з хорошою людиною. От тільки де вони усі поділись? Питань забагато і вони, як завжди, риторичні. 

Про деякі резонансні речі сьогодні принципово не казатиму. Бо вони того не варті. Хочеться просто розчинитись у почуттях як цукор і тим змінити їх. Бо коли на душі холодно і навколо теж не надто комфортно. Але не треба себе обманювати і сприймати за справжні почуття бажання розважитись. Ми з вами аж надто часто цим страждаємо. Час вже це припинити.

Все буде добре. Люблю вас!

Ваша Олена Helena Ковтун

22:22

17.04.2015Обновлен 05 мая 2015. Создан 17 апр 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта