Для душі. Блог про життя

Зарядка для мозку або чому корисно займатись чимось вперше

з життяЗарядка для мозку або чому корисно займатись чимось вперше

Доброго вечора! Нарешті випала нагода поспілкуватись з вами. Сьогодні взагалі день був як в тому анекдоті, який ви чудово знаєте. Але не будемо про сумне. Давайте краще поговоримо про таку процедуру як зарядка для мозку.

Однією з найефективніших зарядок вперто вважаю усілякі кросворди. Дуже розширюють кругозір. Досі з теплотою згадую студентську історію, яка насправді зі мною трапилась. Ми з одним моїм другом сиділи в аудиторії і чекали початку заліку. Усі нормальні люди щось перечитували з предмету, а ми, як найнормальніші, сиділи і просто розгадували кросворди. Класно було.

А ще дуже корисно займатись чимось таким, чим ви ніколи раніше навіть не думали займатись. Дуже багато в такі хвилини дізнаєшся про свої можливості, витримку і вміння пробувати доти, доки не вдасться щось зробити. Такий азарт з’являється, що ого-го-го. Як казала колись наша Юля, можна гори в порошок стерти. Та й просто цікаво дізнатись чого ж ти насправді вартий. А потім з’являється така купа ідей, що розумієш: воно було того варте.

Тож щасти вам у всіх справах, якими ви будете займатись, і не забувайте робити зарядку для мозку.

З любов’ю ваша Олена Helena Ковтун

20:57

20.04.2015
Обновлен 05 мая 2015. Создан 20 апр 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта