Для душі. Блог про життя

Понеділок. Подія тижня: відкриття Свято-Покровського храму в селі Юрківка

відкриття Свято-Покровського храмуПонеділок. Подія тижня: відкриття Свято-Покровського храму в селі Юрківка

Доброго вечора! Сьогодні понеділок — день по неділі. І він справді був таким. Цього понеділка в селі Юрківка Звенигородського району відкрився Свято-Покровський храм. З моменту закладення капсули з мощами до сьогоднішнього великого дня минуло шість довгих років. Часом навіть не вірилося в те, що колись це справдиться, але докладені зусилля дали свої плоди.

І от на порозі стоїть архієпископ Пантелеймон і приймає в дар святий хліб від настоятеля храму отця Андрія. І оцей стан душевного піднісення і сліз від щастя неможливо передати.

Кілька годин літургії минає дуже швидко. Бурхливе людське море перешіптується і радіє з того, що все вдалося. Архієпископ помазує стіни миром. Все, звершилося. Виходимо на подвір’я. Обходимо навколо храму. Слухаємо Євангеліє. А яскраве сонце виграє усіма барвами веселки. Щастя.

 Особливим моментом стало нагородження грамотами та орденами усіх, хто допомогав у благословенній справі зведення цього храму. Серед них Валентина Григорівна Цегельна, голова села, Валентин Миколайович Ничипоренко, народний депутат України, В.В. Бойко та колектив магазину "Маркада". Валентин Миколайович подарував храму ікону Покрови Пресвятої Богородиці.

В цей величний день в унісон співали і птахи, і дзвони. Варто було витратити увесь день на цю подію. Тож нехай ще довго ведуться богослужіння в новоствореному храмі. Многая літа!

Фото мої.

З любов’ю ваша Олена Helena Ковтун

19:40

04.05.2015
Обновлен 05 мая 2015. Создан 04 мая 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта