Для душі. Блог про життя

НЕФОРМАТ. Перший півфінал Євробачення і любов до життя

неформатНЕФОРМАТ. Перший півфінал Євробачення і любов до життя 

 Привіт. Кілька днів не було натхнення писати, тож сьогодні виправляюсь.

Вчора стартував пісенний конкурс Євробачення. Перший півфінал був цікавим і різноманітним. Я вболівала за Молдову і нашого Едуарда Романюту. Але мене вразила інша компанія — фіни Pertti Kurikan Nimipäivät з композицією "Aina Mun Pitää". Всі, хто дивиться пісенний конкурс вже не перший рік, певно, звикли до того, що Фінляндія завжди виділяється на фоні інших країн: то Lorde всіх лякають, то ще щось цікаве і неординарне на сцені відбувається. Цього ж року країна вразила людяністю. 

 До складу групи входять четверо розумово неповноцінних чоловіків, середній вік яких 41 рік. Це:  - Пертті Курікка - лідер гурту, гітарист, автор пісень (церебральний параліч); - Карі Аалто - вокаліст, автор пісень (аутизм); - Самі Хелле - басист (синдром Дауна); - Тоні Вялітало - барабанщик (синдром Дауна). Пісня вийшла цілком в дусі панк-року, дуже весело. 

 Можна говорити багато усього і різного, але найбільш вражає те, що суспільство їх підтримує. Від цього хочеться плакати і розмірковувати коли ж у нас почнуть так ставитися до особливих людей.

 Мама вчора теж була вражена тим, що вони представляють країну на міжнародному рівні. І цілком погодилась з моїм коментарем про це.

 Можна стільки завгодно говорити, що Кончіта для Євробачення це цвях у кришку гробу, але насправді все виглядає дещо інакше. Її перемога стала поштовхом для людей, яких часом вважають неповноцінними і непотрібними суспільству, вийти зі своєї шкаралупи і заявити про себе на увесь світ. І це не може не тішити.

 Отакий сьогодні був НЕФОРМАТ. Якщо вам подобається конкурс, то трансляцію другого півфіналу можна буде побачити у четвер о 22:00 на Першому.

Люблю вас і до нових зустрічей.

Ваша Олена Helena Ковтун

10:20

20.05.2015Обновлен 07 июл 2015. Создан 20 мая 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта