Для душі. Блог про життя

Літературний дім. "Четвертий вимір"

літературний дімЛітературний дім. "Четвертий вимір"

Передмова

Вітаю вас у Літературному домі. Зараз у нашого автора починається сесія, тож я сьогодні тимчасово тут попрацюю.

Ви,певно, неодноразово чули про різні виміри у фантастичних історіях. Та, насправді, це не фантастика. Адже колись звичні нам комп’ютери і мобільні телефони здавалися вигадкою. Та повернімось до книги.

Хто такий Микола Гулак?

  Забігаючи наперед скажу, що ніколи раніше нічого конкретного про цю людину не чула. Як, напевно, і 99% з вас. 

То хто ж це? За звичкою беру історичний довідник. Знаходжу там один абзац з датами і переліком досягнень. Найбільша його провина, яка, водночас, і велике щастя — створення Кирило-Мефодіївського братства в якому були Тарас Шевченко і Микола Костомаров. Ото й усе.

Я звернула увагу на книгу "Четвертий вимір" перш за все через улюбленого автора — Романа Іваничука. А прочитавши анотацію внесла її до обов’язкового списку до прочитання. Адже ми часто прославляємо іноземців, а про своїх геніїв не знаємо майже нічого.

Пан Роман вірний своєму стилю. Відчувається грунтовна підготовча робота. Прочитала книгу за три дні і ще стільки ж ходила під враженням від прочитаного. Це варто читати. Особливо, якщо ви вважаєте сучасну літературу беззмістовною і не читаєте лише через це. Тут знаходиш сенс у кожному слові.

Кирило-Мефодіївське братство

Кирило-Мефоліївське братство завжди було основою подальших змін в суспільстві і кісткою в горлі тих, хто не хотів нічого змінювати.

З історії ми знаєм, що саме за цю діяльність засудили Шевченка. Але майже нічого нічого не знаємо про його соратників. Це чудовий привід дізнатися про них.

Четвертий вимір

Насправді світ багатовимірний. Хоча ми і бачимо його одномірним. І один з цих вимірів — людська пам’ять. Людина живе доки існують спогади про неї. Саме до цього виміру і перейшов Микола Гулак.

Він встиг написати багато грунтовних досліджень про інші краї і завжди залишався вірним даній собі після заслання обіцянці мовчати про все,що було у братстві.

Мовчання — це дар чи прокляття? Відповісти на це запитання можна лише прочитавши книгу. Тож читайте.

P.S. Ми йдемо у творчу відпустку. Не сумуйте. Незабаром побачимося;)

Ваша Олена Helena Ковтун

06.06.2015

16:13

Обновлен 27 сен 2015. Создан 06 июн 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта