Для душі. Блог про життя

Розмови біля багаття. Люди

Розмови біля багаттяРозмови біля багаття. Люди

Привіт. Вчора був шалений день, тож сьогодні встигнемо і поговорити, і подумати.

Людина це або з дитинства і назавжди або ніколи. А хороша людина тим більше. Вчора це все підтвердило життя. Давайте замалюємо сиутації.

Ситуація 1. Ранок, маршрутка. Народу купа. Пара дає гроші за квиток. Без решти не було. Водій передає решту трішки пізніше в салон. Тим часом до салону зайшов чоловік, який віддав рівно стільки, скільки коштує квиток. 

На зупинці пара запитала, де їхня решта. Водій відповів, що передав в салон. Хтось із пасажирів, які сиділи позаду мене і бачили це все, сказав, що забрав чоловік, який заходив після них. Так і виявилося.

"Продався за 10 гривень", — злісно сказав водій і віддав парі решту. А коли приїхали до кінцевої зупинки він подякував тому, хто сказав про те, що сталося.

Це я до того, що на людей треба дивитися. Адже якщо вони справляють враження підозрілих в 99,9 % випадків так і є. А бути людиною це свідомий вибір. Це дарує надію, що в нас ще є хороші свідомі люди. Але ввечері інші перекреслили ідеалізоване ставлення до людей і знову ж таки підтвердили істину про те, що одна людина — це ще не все суспільство.

Ситуація 2. Вечір, потяг. Народу не менше ніж вранці в маршрутці. До вагону зайшли кілька воїнів. Виявилося, що місця поряд були зайняті родиною з маленькими дітьми. Варто сказати, що один з них був дуже п’яний. Тож він і влаштував провідниці скандал за відсутність міст поряд. Протривало це все півтори зупинки. Вони пішли до покращеного вагону маючи квитки на звичайний. І знову ж таки нахамили цій самій провідниці на зауваження. Вона не витримала і викликала міліцію. В Шполі їх забрали розбиратись.

Не ідеалізуйте людей. Це може погано закінчитись. Звісно, він це не всі воїни. Але осад лишився.

Просто будьте людьми.

Люблю вас.

Ваша Helena Ковтун

10.07.2015

08:50Обновлен 14 авг 2016. Создан 10 июл 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта