Для душі. Блог про життя

З власного життя

про життяЗ власного життя

Привіт. Сьогодні розкажу вам одну історію, яка трапилась в акурат перед маминим днем народження. 

В мене є звичка писати собі листи в майбутнє. Один такий лист був написаний ще у 19 років і чекав свого часу, 20 весни. Я його заховала і сама забула куди. А це аж зараз, в 22, знайшла.

Знайшла, відкрила, прочитала і завмерла. Просто від того, що давно викладені думки були набагато мудрішими від нинішніх:). Часом зараз мені здається, що я заново проживаю свої 18, але в іншому ключі. І це не добре і не погано.

Колись мене запитували навіщо писати листи в майбутнє. Чесно скажу: не знаю. Просто якось так пішло, що ними я підводжу підсумки власного життя. Електронний лист вже чекає на мої 25. Побачу, чи стану я стриманішою і тактовнішою за цей час. Хоча, зважаючи на одну сьогоднішню розмову, швидше за все ні. Але поживемо-побачимо.

P.S. Навіть якщо вам здається, що щось неможливо згадайте про те, що в житті буває те, чого в принципі бути не може. Вірте в себе і свої сили. 

Люблю вас.

Ваша Helena Ковтун

19:40

13.07.2015Обновлен 27 сен 2015. Создан 13 июл 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта