Для душі. Блог про життя

Думки вголос. Щоденник

думки вголосДумки вголос. Щоденник

Сьогодні цікавий день. Він ніби нічим не примітний, але найголовніше, що він найспокійніший за останній час. І це вже робить його хорошим.

Сонце припікає. Душно, жарко, але добре. Бо настрій хороший. І можна з легкістю виправити все морозивом. Спробувала "м’яту в шоколаді". Смачно:).

Нарешті дочитала "Чорний тюльпан". Вкотре переконуюсь, що книга геніальна. Завтра напишу обіцяний аналіз, але це буде дещо дивно. Певно, як і 99 % усього, що я роблю ;). Самоіронія точно моя подруга :).

Працюю над браслетами. Щось останнім часом дуже на них підсіла. Затягує процес плетіння, бо можна відволіктися від усього. Іноді абсолютно пуста голова — подарунок небес після складних днів.

Починаю розуміти, чому порада дякувати тим, хто тебе обговорює, за перемиті кістки, не така вже й фантастична. Останні кілька тижнів деякі люди це роблять з таким фанатизмом, що вже набридло.  До всього треба ставитись з гумором. Так простіше живеться. Але все одно часом хочеться кинути в когось щось важке. 

А життю все одно. Воно просто іде далі. І залишається лише жити. Хвилюватись чи з тобою все добре, дивуватись знайомим з минулого, роздивлятися перехожих, робити дурниці і сміятись, сміятись, сміятись.

Не варто плакати перед тими, хто прикидається твоїм другом. Він перший станцює на твоїх кістках.

P.S. Чашка молока з холодильника разом з житнім хлібом — привіт з дитинства. Щастя. :)

Ваша Helena Ковтун

22:25

14.08.2015
Обновлен 31 авг 2015. Создан 14 авг 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта Site-ok.ua — продвижение сайтов