Для душі. Блог про життя

Роздуми

з життяРоздуми

Коли довго говориш про певні речі стає нудно. А потім просто смішно від того, що люди так методично переливають з пустого в порожнє. Але кожен сам обирає свій шлях, тож нічому дивуватись. 

Часом усі ми страждаємо нарцисизмом і болісно сприймаємо те, що у когось щось виходить ліпше ніж у нас. То все від лукавого. Варто просто згадати, що саме завдяки людській спільноті ми можемо чогось досягнути, навчитися новому у сильніших і більш талановитих. Та й просто розширити свій світогляд завдяки теплому, щирому та цікавому спілкуванню.

"Я чувствую, закрывая глаза, весь мир идет на меня войной". Сьогодні її наспівувала. Цой завжди актуальний. Особливо для мене. 

Потроху читаю "Шрами на скалі". Впевнююсь у тому, що ми не знаємо які ми насправді і цінуємо своїх геніїв лише коли щось трапляється. Так було не лише в часи Франка. 

Дорогою додому в голові римувались вірші. Якщо згадаю — скоро напишу. Так часто трапляється. 

А навколо все як завжди. Але ми вже інакші. І це дає сили іти далі, вірити в те, що ти робиш і палко, шалено любити життя. Бо воно точно того варте.

З любов’ю ваша Helena Ковтун

19:33

25.08.2014Обновлен 27 сен 2015. Создан 25 авг 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта