Для душі. Блог про життя

Гіркий присмак вільного життя. Володимир Лис. "Країна гіркої ніжності"

літературний дімГіркий присмак вільного життя. Володимир Лис. "Країна гіркої ніжності"

Лис

Часом усі ми потрапляємо в ситуації із розряду "спеціально не вигадаєш". І хоч література часто майже повністю зростає на ниві вигадок деякі твори здаються ніби списаними з вашого життя або життя знайомих вам людей.

Відчуття ніби все відбувається поряд з тобою чи навіть частково з тобою не відпускає. Оригінальна манера вести оповідь захоплює. "Країна гіркої ніжності". Чому гіркої? Все просто — це гірчить пережите. Долі трьох різних жінок, які давно поріднилися, трьох поколінь однієї родини набагато більше можуть розповісти і про жахи тоталітарного режиму, і про підпільників УПА, і про "помаранчевий майдан".

Вільне життя починається з вільного вибору. Але іноді саме цей вибір спричиняє персональну катастрофу. Цю тезу довелося перевірити на власному досвіді і матері, і доньці, і онуці. Повторюваність сюжету часом наштовхує на спогади про "Сто років самотності" Маркеса.

Якщо ви впевнені в тому, що когось можна змінити, то вам просто необхідно прочитати книгу Володимира Лиса, щоб поглянути на себе зі сторони.

Іноді страшенно гірко від власних помилок. Але головне їх вчасно виправити. Саме цьому нас вчять головні героїні "Країни гіркої ніжності"  Даза, Віталія і Олеся.

Оцінка за враженнями — 10.

Читайте книги. Це круто.

Ваша Helena Ковтун

20:21

20.09.2015
Обновлен 27 сен 2015. Создан 20 сен 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта