Для душі. Блог про життя

НЕФОРМАТ. На самому дні серця

неформатНЕФОРМАТ. На самому дні серця

В моменти, коли здається, що ти мертвий душевно, приходять сльози. І твоя душа оживає. А разом з нею і почуття, які живуть на самому дні серця. Часом почуваєшся так, ніби забагато випив у абсолютно тверезому стані. То хміль від дурних думок.

Я часом думаю, що забагато думаю. Особливо в секунди, коли намагається керувати серце. Та насправді в усьому потрібен баланс. Тому постійно його шукаю.

Все частіше музика грає на повну потужність. Щоб заповнити пустку навколо. Особливо зважаючи на те, що все частіше поряд опиняються ті, хто аж надто схожий на дитячі брязкальця. Створюють забагато шуму з нічого.

Сьогодні зловила себе на думці, що на самому дні серця приховано те, що я насправді за ним сумую. Можливо, нам колись пощастить знову зустрітись. Коли все стане на свої місця.

Десь в підсвідомості почуття знову борються з раціоналізмом. Практицизмом, яким я страждаю максимум раз на тиждень. Цікаво що ж переможе і чим все скінчиться.

Банально не впізнаю 99% своїх старих знайомих. Може причина в тому, що ми аж надто давно востаннє бачились, а може в чомусь іншому. Не знаю. Це просто факт.

А якщо розкласти усе по поличках, то виявляється, що на самісінькому дні, під усім призабутим і відболілим, в куточку живе переплетена з мрією віра. Віра в світле майбутнє.

Ваша Helena Ковтун

21:30

23.09.2015

 Обновлен 14 авг 2016. Создан 23 сен 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта