Для душі. Блог про життя

Розмови біля багаття. Відповідальність

Розмови біля багаттяРозмови біля багаття. Відповідальність

Кажуть, що лише зріла людина може взяти на себе відповідальність за свої вчинки зокрема і усе своє життя загалом. Ви часто це робите? Я навіть іноді не маю конкретної відповіді на це питання. 

Можна мільйони разів звинувачувати когось у безвідповідальності, а потім спіймати себе на думці, що ти нічим не ліпший. Так само робиш все в останній момент.

Останнім часом помітила, що шалено ціную свої плани. І своє життя. Не поступаючись своїми планами будую дорогу в майбутнє. Але воно поки що розмите. 

Все частіше згадую фразу свого хорошого знайомого: "Полюби себе і тебе полюбить світ". Намагаюсь це зробити без впадання в нарцисизм і егоїзм.

Може, любові навколо насправді стало трошечки більше. Хоча цього і замало, але вартує того, щоб її примножувати.

Ми постійно беремо на себе відповідальність: за вибір професії і хоббі, за вибір партнерів, за вибір напрямку власного життя, за те, куди ми підемо далі і за вибір представників влади. Я сьогодні цим займалась.

А потім обирала бісер в магазині. І дуже сміялась: юрист-хендмейдер. Оригінальна комбінація :) Велике досягнення— нарешті закінчила кольє "Хризантема". Подобається страшенно. Трохи згодом поділюся з вами його фотками на собі.

А на сьогодні відповідально заявляю: ми самі творимо своє завтра.

Всім приємих снів. Люблю вас :)

Ваша Helena Ковтун

23:52 Обновлен 14 авг 2016. Создан 25 окт 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта