Для душі. Блог про життя

Шлях до цілі або історія з дитинства

статтіШлях до цілі або історія з дитинства

Історія, яку я вам сьогодні розкажу, в моїй родині давно ілюструє мої таланти і велику любов до солодощів. Вона цілком реальна і тому така смішна і дивна водночас.

Колись, коли ми з сестрою ще були малими дітьми і вчилися у середній школі, нам передали цілий пакунок закордонних солодощів до свята. Мабуть, це був якийсь Новий рік чи щось таке. Зараз точно і не згадаю. Але це не так і важливо.

Моя мама, як людина, яка знала, що ми себе не стримаємо і з’їмо все за раз, видавала нам по кілька цукерок на день. А інші благополучно сховала. Де ніхто не знав.

І ось одного дня мені страшенно захотілось солодкого. Ну хоч малесеньку цукерочку поверх норми. Я ходила і одно заводила свою пісню: "хочу солодкого, хочу цукеерочку". Сестрі це набрило і вона сказала: "іди, шукай".

Тут і починається найвеселіше в цій цукерній історії. 

В однокімнатній квартирі складно щось сховати, але мамі це іноді вдавалось. І от я, передивившись усі закутки і так і не задовольнивши свою жагу солоденького повернулася до кімнати. Мене ніби вело провидіння. В один момент відсунувся журнальний столик, відкрилася його шафа, дісталася третя коробка з взуттям (це були красиві замшеві туфлі із золотою пряжкою) і потряслася з усією силою. З них, як із райського дерева, посипалися цукерки. Сестра дивилась ошелешено і ще довго не могла прийти до тями від побаченого.

Весь фокус у тому, що ніхто з нас НЕ БАЧИВ куди ховали цукерки.

З тих пір ця історія постійно згадується як приклад наполегливості і впертості. Моєї. Ну і любові до цукерочок, куди ж без цього)

Люблю вас

Ваша Helena Ковтун

Обновлен 14 авг 2016. Создан 25 апр 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта