Для душі. Блог про життя

АнтиTV Легенди осені як найатмосферніший фільм сезону

статтіАнтиTV Легенди осені як найатмосферніший фільм сезону

Певно, для початку варто зізнатися, що я іноді дивлюся примітивні мелодрами, які в друкованому вигляді терпіти не можу. Хоча одну таку книжку за порадою мами осилила. Правда сьогодні здається, що це було в іншому житті.  Як і книжки Донцової. 

Я часто обираю цікаві фільми за настроєм. В момент перегляду різні емоції зринають. Можеш і плакати, і сміятися, і замислюватися над серйозними речами. Однак я дуже довго не відчувала нічого в процесі. А коли розплакалася над фільмом відчула, що оживаю. Але повернемося до теми.

Кілька хвилин тому натрапила на топ 9 фільмів, які пронизані осінньою атмосферою. Фільм "Легенди осені" був на першому місті.

Сказати, що я закохана в цей глибокий, пронизливий вестерн це не сказати нічого. Коли  дивилася його вперше була захоплена.Дві години, які триває фільм, минули непомітно. 

Історія родини показує якими можуть бути люди і до чого приводять обставини, які показують на що ти здатен у складній ситуації.

Якщо ви як і я закохані у вестерни вам точно сподобається цей напружений, динамічний і пристрасний фільм. А образ Бреда Піта взагалі мене вразив. Навіть зважаючи на те, що він не мій улюблений актор.

"Легенди осені" дивилась двічі в різному настрої, в різному моральному і фізичному стані. І жодного разу не була розчарована, і не здавалося, що він занадто довгий.

Хочете відчути справжню осінню атмосферу і перевірити життя на міцність? Рекомендую переглянути цей фільм. Вам сподобається.

З любов’ю і повагою ваша HelenaСоздан 10 окт 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта