Для душі. Блог про життя

Анти TV. «Анархія – мати порядку» (с)

статтіПередмова

         В голові грає пісня безсмертного Віктора Цоя «Мама - анархія». І це не просто так. Вона одразу з’явилася після перегляду французького фільму «Анархісти». Дуже довго збиралася з силами щоб його подивитись і ось нарешті це сталося.

         Отож, ділюся з Вами своїми враженнями.

         Анархія – частина історії 

         Я насправді підтримую ідеї анархістів. Вони хоч і дещо ідеалістичні, але досить таки правильні. Їх відстоювали навіть зі зброєю, але у підсумку анархісти програли.

         Їхні ідеї експлуатували комуністи, так само як і їх самих на фабриках, заводах, штольнях, шкідливих виробництвах. Але вони все одно вірили у перемогу і залишалися вірними своїм ідеалам.

         Моральний вибір, перед яким постає один з головних героїв – поліцейський Жан Альбертіні чітко показує, що насправді рано чи пізно будь – якого зрадника викриють і його совість навряд чи залишиться чистою.

         Він хоч і врятував одну з провідниць анархізму від загибелі, хлопець, який полюбив його як брата все ж загинув. Заспокоювало душу лише те, що він так і не дізнався про зрадництво друга.

         Усе це вже частина світової історії минулого. Але без минулого немає майбутнього. Саме завдяки таким ідеалістам, якими були ці люди, життя і змінюється.

         Найголовніший висновок, який можна зробити з побаченого – все здолає сила духу людей. Бо вільний дух неможливо знищити ні кулями, ні словами

P.S.  Залишилося зважитися на прочитання книги Кропоткіна про ідеологію анархізму. І своїми враженнями про неї я теж поділюся.

         Ніколи не зраджуйте свої ідеали. Бо заради них і варто жити.

         З повагою ваша Helena

 Создан 18 дек 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта