Для душі. Блог про життя

В’язниця моральних формулювань або чому ми самі себе знецінюємо

Про людей та суспільство 

Передмова

У мене не було ідей про що вам сьогодні розповісти. Тому вирішила звернутись до книги. Мені до рук потрапив Бернар Вербер і його "Останній секрет"

Відкривши її навманя стала читати. Це була сторінка 41. Там є абсолютно геніальний і так само простий висновок, про який ми сьогодні і поговоримо.

В’язниця моральних формулювань або чому ми самі себе знецінюємо

Суспільство часом дуже погана штука. Воно змушує вас підлаштовуватись під нього і грати за його законами. Тож іноді краще бути маргіналом, який менше за все хвилюється про думку тих, хто його оточує. Чомусь усі звикли до того, що певні ситуації та формулювання мають бути лише такими, як їх давно визначили. І якщо хтось зробить щось інакше він потрапить під кулі загального осуду. Так ми і ходимо по колу в наших фізичних та моральних в’язницях, знецінюючи себе і свої душевні якості. Не бійтесь бути собою. Навіть коли ви не такі як інші, ви чудові!

Люблю вас.

Ваша Олена Helena Ковтун

16.09.2014.

9:40

любовОбновлен 09 янв 2015. Создан 16 сен 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта