Для душі. Блог про життя

НЕФОРМАТ. Ризик? Ризик!

НЕФОРМАТНЕФОРМАТ. Ризик? Ризик! Я вам чесно зізнаюсь, що мені часом досить складно буває зважитись на певні кроки. Це іноді з усіма трапляється, але зі мною, мабуть, надто часто. Та бувають моменти, коли від виправданого ризику залежить як складеться твоя подальша доля. Тоді тут головне наважитись на цей крок.

Типологія ризику Ризик буває 2-х видів: виправданий і невиправданий. Для того, щоб зрозуміти який з них вам трапився, варто навчитися дивитись в майбутнє і планувати на кілька кроків вперед. Я знаю, що наважитись на певний крок буває дуже складно. Але варто це робити, щоб знати свої можливості, які насправді безмежні. Бо хто не ризикує, той шампанського не п’є. Та і взагалі, мабуть, веде виключно здоровий спосіб життя. Не бійтесь ризикувати. Може вам сподобається. Та й нам потім розповісте, що з того вийшло :) Люблю вас.

Ваша Олена Helena Ковтун

17.09.2014.

09:37

riskОбновлен 07 июл 2015. Создан 17 сен 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта