Для душі. Блог про життя

Розмови біля багаття. Осінь
Розмови біля багаття. Осінь.

Пам"ятаєте пісню ДДТ "Что такое осень?". Ми з мамою її дуже любимо. Особливо мама :) Атмосферу і естетику осені ніхто не зміг передати краще з музикантів. Просто це щось дуже знайоме і досить таки рідне. Восени хочеться просто закутатись в плед, запастись гарячим какао (я люблю зварене з молоком, смак якого такий самий як і в дитинстві), хорошими товстими книгами і просто приділити час власній душі. Це найкраще заняття для цього сезону. Не вистачає лише каміну, в якому тихо потріскуватимуть дрова. Та в моєму випадку це легко виправляється улюбленим, сотні разів перечитаним Діккенсом. Я навіть якось читала рідний зі школи "Різдвяний гімн в прозі". Атмосфера просто неймовірна. Обов"язково прочитайте оповідання "Цвіркун за вогнищем". На моє скромне переконання англійська література найкраще підходить для осіннього читання. Осінь можна сприймати по-різному. Хтось її любить, хтось терпіти не може. Іноді накриває звична осіння депресія. Але насправді осінь ні в чому не винна. Ми все вигадуємо самі.

Осіння мелодія щастя

Восени трапляються дійсно чудові речі. Вони чудові тим, що абсолютно щирі. Просто осінь такий сезон, який має властивість допомагати людям розкривати душі. Тому те, що буває з вами восени за чашкою запашного чаю чи міцної кави, бокалом шотландського віскі чи просто десь на природі, чи вдома біля каміну, чи під акомпанемент багаття біля водойми гріє душу ще дуже довго. Як на мене, саме зараз можливі найтепліші і найдушевніші відносини. Бо тепло в людях видно одразу. І оцей сумний осінній англійський гумор насправді говорить про те, що ви цілком розумієте. що насправді відбувається. Навіть звичний цинізм відходить на другий план. Потроху заспокоюється душа. І от коли ви відчуєте, що осінь вам зовсім не заважає, ви не дратуєтесь, коли увесь день іде дощ, вам тепло і затишно на душі саме тоді ви відчуєте ту саму осінню мелодію щастя. Чого я вам щиро бажаю) Всім хорошої осені)

Ваша Олена Helena Ковтун 02.10.2014 осень

 Обновлен 27 дек 2014. Создан 02 окт 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта