Для душі. Блог про життя

Тематичний тиждень. Сни і все, що відбувається в підсвідомості

тематичний тиждень. Сни і все, що відбувається в підсвідомостісни

Тематичний тиждень. Сни і все, що відбувається в підсвідомості

 На календарі 27 жовтня і це означає, що на блозі традиційно оголошується тематичний тиждень. Цього разу він буде досить незвичним і стосуватиметься снів та усього, що впливає на нашу підсвідомість. Тож вмощуйтеся зручніше. Починаємо розмову.

Сни на понеділок

Кажуть, що сни на понеділок віщі. Не завжди, скажу я вам. Часом ми забагато уваги звертаємо на забобони і забуваємо про головне — все залежить лише від нас. А сни — це прояви підсвідомості. На них впливає багато факторів: стреси, стан нервової системи, харчування, а особливо — те, що ви останнє робили чи про що думали перед сном. Тож з цього ракурсу історія створення таблиці Менделєєва має цілком логічне пояснення.

 Мені, наприклад, сьогодні наснились дурниці. Але причиною був мій знервований стан. Тож все ок. Маленька порада, яка завжди діє: якщо вам наснилось щось погане обов’язково вмийтесь. Вода забирає негатив, тож це діє завжди.

Підсвідомість — це ключ до пізнання себе і розв’язання найважчих проблем. Не бійтесь до неї звертатись. Не знаєте як вирішити якесь питання, а ідей ніц немає? Подумайте про це перед тим, як лягатимете спати і ви отримаєте рішення. Ваша Олена Helena Ковтун

12:36 27.10.2014.
Обновлен 27 дек 2014. Создан 27 окт 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта