Для душі. Блог про життя

 

Дантівські читання і не тільки :)

Дантівські читання в університеті імені Т.Г. Шевченко 

І ще раз доброго дня! Також, вельмишановне панство, я хочу вам розповісти про кантівські читання, які Київський Національний Університет ім. Т.Г. Шевченка збирається провести навесні 2015 року. Всі ми будемо раді, якщо до нас приєднаються охочі до участі в проведенні поетичного марафону. Може, не всім відомо, що це за штука, поетичний марафон, але я вам поясню :)

 

Отже, такий незвичайний марафон – це безперервне читання якогось твору чи збірки віршів, наприклад. Таку ініціативу зробили українські студенти, які 18 днів читали Кобзаря, тим самим потрапивши у Книгу рекордів Гіннеса! Це, звісно, дуже важко, зробити таку справу, проте вона варта того. Я мала нагоду відчути силу слова під час такого читання, і це було щось справді неймовірне! Великих письменників не даремно перечитують, до них звертаються далеко не один раз. Адже в їхніх творах криється незмірна глибина, яку так приємно і корисно досліджувати.

Тому, оскільки для італійців Данте важливий як для нас Шевченко, то ми вирішили зробити такі читання. А ще наш вибір буз зумовлений тим, що наступного року виповнюється 750 років з народження великого італійського письменника.

 

Готуючись до наших читань, я дійсно відчула ту міць і складність «Божественної Комедії», побувати в тій атмосфері, яку описує Данте, уявити ті далекі та цікаві часи. Хто мене не знає, то я скажу *може, вже вкотре :)*, що я обожнюю Середньовіччя, не зважаючи на всі жахи тих часів. А, тим паче, послухавши цю поему у виконанні Роберто Беніні, то неможливо не закохатися у цей твір і не зачитуватися ним!

 

Тож, сподіваюсь, ви матимете час і натхнення почитати «Божественну Комедію», але маю застерегти, що він дуже алегоричний, символічний і складний. А тому потрібно буде дещо інтелектуально попрацювати, щоб зрозуміти зміст поеми. Але також маю зазначити, що це абсолютно не занудний твір, а, як на мене, бачення Данте потойбічного і нашого світів. До того ж це енциклопедія середньовічної Італії, тому «Божественна Комедія» буде цікава тим, хто цікавиться цією сонячною країною! :)

 

А в якості подарунку даю вам посилання на фотографії з наших читань!

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=717870414968180&set=pcb.717872464967975&type=1&theater

 

P.S. На жаль, я не завжди зможу регулярно з вами спілкуватися і писати щось новеньке, тому час від часу мене замінятиме моя люба подруга і колега Олена Ковтун. Проте я не дам сумувати і намагатимусь якомога частіше спілкуватися з вами на різні теми :) До зустрічей!

 

З любов’ю і повагою,

Ваша Юля MAGICA Барвінченко

дантеОбновлен 27 дек 2014. Создан 02 ноя 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта