Для душі. Блог про життя

Замальовка про життя

про життяЗамальовка про життя

 Часом трапляються речі, як не піддаються ні аналізу, ні розумінню, ні цензурному опису. Тоді я, власне, повторюю анекдот про гномів і Гулівера. Нецензурний. Трохи заспокоює. Або робить ситуацію абсолютно ідіотською і ставитись до неї інакше ніж з іронією і сарказмом водночас не варто. Ви давно дивились навколо? Роззирніться? І як вам це подобається?  А, не подобається? То що ви тут робите? Ноги в руки і йдіть куди очі бачать. Головне, шию не зверніть як будете щось екстремальне випробовувати.  А взагалі хочеться влаштувати конкретний треш і піти в загул.

TRASH- загули

Биті вітрини це не для нас. Наш треш не в тому полягає. Кардинальна зміна обстановки по кілька разів на день — оце по-нашому. Зранку в одній стороні, вдень в іншій, а ввечері взагалі можна опинитись в іншій країні. А як маєте гарну компанію, з гумором, то це запам’ятається на все життя. В моєму житті певний треш був аж один раз за останні 5 років. Ми з кількома друзями трохи випили і пішли після того здавати письмовий залік. Звісно, усі здали :) Отак от. Але то точно не той треш, який я люблю. Тож, коли у вас є можливість забити на все (без наслідків у вигляді великих проблем) сміливо нею користуйтесь. Бо, як казав один мій знайомий, пізніше захочеться погуляти, а вже не можна буде.

Отака от замальовка вийшла. І пам’ятайте: я вас ні до чого не закликаю.

 Люблю вас.

Ваша Олена Helena Ковтун 03.11.2014. 11:20

трешОбновлен 27 дек 2014. Создан 03 ноя 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта