Для душі

Замальовка про життя

про життяЗамальовка про життя

 Часом трапляються речі, як не піддаються ні аналізу, ні розумінню, ні цензурному опису. Тоді я, власне, повторюю анекдот про гномів і Гулівера. Нецензурний. Трохи заспокоює. Або робить ситуацію абсолютно ідіотською і ставитись до неї інакше ніж з іронією і сарказмом водночас не варто. Ви давно дивились навколо? Роззирніться? І як вам це подобається?  А, не подобається? То що ви тут робите? Ноги в руки і йдіть куди очі бачать. Головне, шию не зверніть як будете щось екстремальне випробовувати.  А взагалі хочеться влаштувати конкретний треш і піти в загул.

TRASH- загули

Биті вітрини це не для нас. Наш треш не в тому полягає. Кардинальна зміна обстановки по кілька разів на день — оце по-нашому. Зранку в одній стороні, вдень в іншій, а ввечері взагалі можна опинитись в іншій країні. А як маєте гарну компанію, з гумором, то це запам’ятається на все життя. В моєму житті певний треш був аж один раз за останні 5 років. Ми з кількома друзями трохи випили і пішли після того здавати письмовий залік. Звісно, усі здали :) Отак от. Але то точно не той треш, який я люблю. Тож, коли у вас є можливість забити на все (без наслідків у вигляді великих проблем) сміливо нею користуйтесь. Бо, як казав один мій знайомий, пізніше захочеться погуляти, а вже не можна буде.

Отака от замальовка вийшла. І пам’ятайте: я вас ні до чого не закликаю.

 Люблю вас.

Ваша Олена Helena Ковтун 03.11.2014. 11:20

трешОбновлен 27 дек 2014. Создан 03 ноя 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта