Для душі. Блог про життя

То "люблю" чи "кохаю"?

про життя і людей в ньомуТо "люблю" чи "кохаю"?

Сьогодні трохи поговоримо про людей, про наше життя і любов. Або кохання. Бо то не одне і те ж. Це я для тих, хто наївно думає, що між цими поняттями можна поставити знак "=". Тут мені чомусь сьогодні згадалась стара-стара розмова з хорошим другом. Я так щиро сказала тоді "люблю", а мені відповіли "кохаю". І це без жодного підтексту про який ви цілком могли подумати.  У цих двох поняттях колосальна різниця. Любити можна просто за те, що людина існує, за те, що поряд, за те, що тобі подобається проводити час з цією людино. Коротше, продовжте список самі. Бо що б хто не казав, а "просто так" поняття наповнюване кожним самостійно і неповторно. Отака от моя недосконала думка з цього приводу.

 Тепер про кохання.

Може, ви і думаєте, що це одне і те ж саме, а я вважаю інакше. Просто поділюсь з вами роздумами з цього приводу. От що ви вважаєте коханням? Можете відповісти в коментарях. В моєму випадку кохання це те, що дуже складно пояснити. І людина, яку ви кохаєте, і яка кохає вас (звісно, бажано, щоб це була одна і та ж людина) теж не зможе це пояснити. А коли зможе, то це не кохання, а звичка. Отак ми плавно підійшли до головного критерію кохання у моєму клінічному випадку ;) (іронія якщо і не врятує світ, то мене спасе точно :) ) А звучить він дуже просто, як і все геніальне, що людство вигадало за усі роки свого існування. Кохання — це коли вам тепло разом. Спокійно і надійно. Причому "тепло" вимірюється не в градусах, а у відсотковому відчутті нірвани поряд з людиною. Навіть коли вона вам конкретно так і по повній програмі псує нерви, сама то усвідомлюючи лише коли відійде від наслідків загулів, про які говорилось вчора. Отака от проста і наївна теорія людини на ймення Я.

Ваша Олена Helena Ковтун

21:02 04.11.2014

любов

 Обновлен 27 дек 2014. Создан 04 ноя 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта