Для душі. Блог про життя

Література, яка потрапила мені до рук

цікава література, про яку пізніше буде написано окремо про кожну книгукниги

Література, яка потрапила мені до рук

Вітаю вас. Сьогодні рубрика переходить під моє пильне керування. :) З Юлією ви ще обов’язково поспілкуєтесь пізніше. Я впевнена, що в неї буде багато цікавого для вас.

Але повернімось до сьогодення. В ньому ми поговоримо про книги, які потрапили мені до рук і про критерії, за якими я їх обираю. Вмощуйтесь зручніше і починаймо.

(Особливо приємно писати це все під акомпанемент моїх улюблених Mgzavrebi).

Серед книг, які я прочитаю найближчим часом (якщо не враховувати купу навчальної літератури, яку доведедться студіювати) опинились "Великі надії" Чарльза Діккенса, "Сон кельта" Маріо Варгаса Льоса та "Альбертина зникає" Марселя Пруста.

Зараз якраз дочитую "Сон кельта". Історія гідна подиву і поваги. Обов’язково зроблю на неї читацький відгук. який ви неодмінно матимете нагоду прочитати наступної суботи.

Ви, певно, помітили, що книги Діккенса досить часто опиняються в моїх руках. Цьому є просте пояснення: цей письменник дуже співзвучний мені, це щось невід’ємне як кров, яка тече в жилах. Тож не дивно, що і ця книга була мною відібрана для читання.

Отак ми і підійшли до того, як я обираю книги.

Методи за якими я обираю книги

Тут можлива незліченна кількість варіантів, бо я людина, яка дуже легко захоплюється і так само імпульсивно приймає рішення не лише щодо книг. Поговоримо трохи про загальні критерії, якими я користуюсь завжди, як і всі інші читачі.

Певно. не дарма вигадали анотації. Часом орієнтуюсь виключно на них, коли обираю книгу для читання. З книгою "Сон кельта" все майже так і було. Майже тому, що вона стосується історії Ірландії, країни, яку я дуже люблю. Навіть більше від Британії. Тож одразу взяла її до рук. 

Ті. хто люблять читати, мають і улюблених авторів. Тож їхні книги читають і без перегляду анотацій. Це можна було б сказати про Діккенса в цій підбірці, але це не так. В цього твору історія інша: обрала його, бо нещодавно побачила трейлер фільму з такою назвою і Меріл Стріп серед какторів. Стало цікаво.

Мода на автора теж є певним загальним критерієм. Часто обирають твір лише тому, що він зараз популярний. Нажаль, це не гарантує якості. Тому я популярні твори не читаю майже ніколи. Не вражають. Нічим і ніяк. Тільи даремно витрачаєш час.

На цьому зі стандартними методами закінчимо. 

Хочу сказати кілька слів про мої власні альтернативні і досить надійні методи вибору книг. Можливо, вони і вам стануть у пригоді.

Метод перший

Після прочитання анотації, коли сумніваєтесь варто читати чи ні потрібно просто відкрити книгу і прочитати один абзац або сторінку. Я трохи раніше ніяк не могла зважитись на прочитання книги Аготи Крістоф. Такий підхід допоміг. Не зчулася, як прочитала четверту частину книги залпом.

Метод другий

Другим методом я, зазвичай, користуюсь коли це стосується навчальної літератури. Але підходить він для будь-якої. Він полягає в тому, настільки доступно, дотепно чи неординарно (в залежності від поставленого завдання) автор розкриває потрібну вам тему. Дуже допомагає коли завдання складне і потрібно зрозуміти, що від тебе вимагають швидко і зорієнтуватись. що маєш шукати. Так я полюбила історію України у викладі О.Д. Бойка та книги Ерленда Лу у їхній наївності.

Метод третій

Це і не метод зовсім. Просто імпульсивний вибір. Сподобалась обкладинка, зацікавили ілюстрації, прізвище автора видалось знайомим чи трапилась книга, виходу якої ти давно чекав або хтось її порадив. Варіантів незліченна кількість. 

На сьогодні це все, що я хотіла вам розповісти. Читайте книги і все буде добре. Приємних вихідних.

Ваша Олена Helena Ковтун

19:35 08.11.2014Обновлен 27 дек 2014. Создан 08 ноя 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта