Для душі. Блог про життя

Обережно, двері зачиняються. Наступна зупинка не трапиться
Обережно, двері зачиняються. Наступна зупинка не трапиться

Деякі люди надто самовпевнені. Вони думають, що з ними ніколи нічого не трапиться поганого і вони завше керуватимуть своїм життям. Але цього вам ніхто не гарантує. Ця субота розпочалась для мене зі стресу. Один самовпевнений хлопчина надто браво катався на велосипеді біля проїжджої частини. Мені дуже шкода нерви того бідного водія, під колеса якого він майже потрапив. Я ще ніколи не чула такого лязгу гальм, як того дня. Аж погано стало самій.

Це я все не просто так вам розповідаю, а з певною інформаційно-просвітницькою метою. Вона дуже проста. Думайте, перш ніж щось зробити. І буде вам щастя. Не варто вважати, що з вами ніколи нічого не трапиться і бути надто безвідповідальними. Пам’ятайте, що ваші вчинки впливають і на інших людей.  

Правила дорожнього руху ніби всі знають, але виконувати не поспішають. Тому і виникають в нас аварійні ситуації як з вини пішоходів, так і з вини водіїв. Думайте головою, що ви робите і навіщо, щоб у самому розквіті не вийшло ситуації : "Обережно, двері зачиняються. Наступна зупинка не трапиться". Вам, певно, не хочеться такого розвитку сценарію.

Рецепт протидії простий: будьте уважними на дорозі, дотримуйтесь правил дорожнього руху і будете цілі.

Ваша Олена Helena Ковтун

10.11.2014. 22:17

автоОбновлен 27 дек 2014. Создан 10 ноя 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта