Для душі. Блог про життя

Тематичний тиждень. Про все потроху

тематичний тижденьТематичний тиждень. Про все потроху

Сьогодні 24-те листопада, а це говорить про те, що в нас знову тематичний тиждень. Цього разу він буде дещо незвичним, тому, що він буде абсолютно про все на світі: про думки, які приходили під час різних розмов, і були висловлені або не висловлені, про слушні чи дивні зауваження, про різні розмови і висновки після них, про книги і ще багато чого цікавого. Не розкриватиму усіх секретів одразу, щоб вам було цікаво прожити цей тиждень з нами.

Давайте починати!

Про гідність і совість та людей, яким вони не відомі

Нічого не приходить нізвідки і не йде в нікуди. Все має свій початок і свій кінець. Але тому, що відбувається навколо, я поки кінця не бачу. Хоча, сьогодні трохи не про те (а ви можете і про те поговорити, якщо вам дуже хочеться). 

Є таке розумне слово "гідність", яке вигадали люди. Ті самі, які цієї гідності ніколи не мали і не матимуть, навіть якщо кричатитимуть про це на кожному кроці. Бо ті, в кого вона таки є, про це вголос не говорять, а просто тихо роблять свою роботу. От і все.

А ще є таке слово "совість". І для багатьох це просто слово. Певний набір літер, який нічого для них не означає. Але вони досить вдало ним жонглюють. Найбільші моралісти саме такі. Моралі в них давно немає, совісті ніколи не було, а вони все вчать і вчать вас жити. Просто цікаво: а чому вони вчать ВАС жити? Невже ви мазохіст і вас це влаштовує? Не вірю.

В моєму домі існує приказка, яка зовсім не приказка в реаліях сучасного життя, а просто констатація факту. Ви, може, теж її знаєте. "Де твоя совість? На що ти її проміняла?". То, зазвичай, говориться жартома. Але все частіше життя підтверджує, що в цьому жарті лише сота доля жарту, а все інше правда. Все ж більшість людей давно проміняла совість на житейські блага. А про гідність взагалі нічого не чула.

Та я ще зберігаю наївну віру в те, що ви не такі і таки знаєте, що значить бути гідною людиною та жити по совісті.

Отакі сьогодні думки.

До зустрічі завтра в новій статті про все потроху.

Ваша Олена Helena Ковтун

21:16 24.11.2014 

совестьОбновлен 27 дек 2014. Создан 24 ноя 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта