Для душі. Блог про життя

Тематичний тиждень. Про все потроху. Вчинки

тематичний тижденьТематичний тиждень. Про все потроху. Вчинки

Сьогодні ми з вами продовжуємо наш тематичний тиждень про все потроху. Влаштовуйтесь зручніше, бо ми починаємо розмову.

Часом до мене намертво приклеюються певні пісні. З вами, певно, теж таке іноді трапляється. Причому це настільки само по собі відбувається, що просто ловиш себе на тому, що вже напам’ять знаєш текст. Одним словом, гарна музика одразу лягає на душу і потім йде з тобою по життю.

От і сьогодні я увесь ранок наспівую пісню, яка мене вчора причарувала.

Добре робити добре

Часом трапляються моменти, від яких я потім сама просто в шоці, а заразом і моя свідомість та люди, які в ту мить поряд. Якось випала мені нагода поспілкуватись з чудовим музикантом. Причому я від себе не очікувала, що сама її влаштую. Тому шок, який потім мною оволодів, був цілком зрозумілий. Може, в інших обставинах він мене і слухати б не став, але слухав. І це було круто. Так круто, що я потім кілька годин поспіль вночі писала вірші. Та в найбільшому шоці була наша Юлія, яка однозначно від мене не чекала такого натиску і такого вчинку. Та я і сама не очікувала, якщо вже зовсім на чистоту говорити.

А висновки такі: не бійтесь зробити те, чого хоче душа. Нічого не приходить до вас просто так. Якщо щось трапляється, значить саме так вам і треба. Тож насолоджуйтесь життям і не бійтесь робити щось за покликом душі.

До зустрічі завтра.

Ваша Олена Helena Ковтун

10:06 25.11.2014

доброОбновлен 27 дек 2014. Создан 25 ноя 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта