Для душі. Блог про життя

Підсумки — 2014

підсумки рокуПідсумки — 2014

2014

Вітаю вас. Новорічно-різдвяні свята вже на порозі. Тож давайте підведемо підсумки цього такого різного року.

За 2014 рік нам вдалося обговорити безліч тем, відкрити нове у собі та навчитись ділитись своїми радощами, болями та печалями зі світом. Ми стали відвертішими та сміливішими. 

Цього року ми разом з читачами блогу "Для душі" витримали знищення блогу на вордпресс та переїзд на українську платформу.

Також нас дивувала, зворушувала та допомагала дізнатись щось нове постійний автор літературної рубрики "Літературний дім" Юлія Magica Барвінченко, яка приєдналась до нас ще 2013-ого року. Завдяки Юлії ви маєте змогу щосуботи дізнатись про книжкові новинки, обговорити щойно прочитані книги та дізнатись трохи більше про життя улюблених письменників. 

У рубриці "Думки вголос", яка вже остаточно перейшла в текстовий формат, нам вдалося поринути в роздуми над різноманітними питаннями та спробувати вирішити деякі з них.

Загалом, ми, автори блогу "Для душі" Олена Helena Ковтун і Юлія Magica Барвінченко, цього року, як і завжди, намагалися знайти щось цікаве, корисне та підбадьорююче для вас в цей непростий час.

Ми щиро вітаємо вас з прийдешніми святами та бажаємо усіляких гараздів. Дякуємо, що ви з нами. Сподіваємося на вашу прихильність в прийдешньому році. А ми будемо дивувати і радувати вас і надалі.

 

З любов’ю та найкращими побажаннями Олена Helena Ковтун, автор блогу "Для душі"Обновлен 09 янв 2015. Создан 29 дек 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта