Для душі. Блог про життя

Замальовки про життя

про життяЗамальовки про життя

З Новим роком, мої хороші. Рада першій зустрічі з вами в цьому році. Нехай же вона стане початком чогось нового, хорошого і цікавого.

Сподіваюсь, усі вже встигли загадати бажання. Я теж загадувала одне цікаве бажання. Коли справдиться ви дізнаєтесь про це першими. А сьогодні, за традицією четверга, поговоримо біля нашого імпровізованого багаття (у кого є справжній камін — кличте в гості). Певно, багато з вас в кінці кожного року підводить підсумки року, який минає. Але є і ті, хто знічев’я перечитує свої щоденники. Якщо ви належите до другої категорії, то ви точно чудово мене розумієте, бо я така сама. Щоденники — це цілком звична річ для інтровертів. Часом лише коли їх читаєш розумієш, що в спокійній на вигляд людині можуть вирувати такі пристрасті і кипіти така лава, яка справжнім вулканам навіть не снилась. Так от, я днями саме таким листанням свого щоденника за минулий рік і займалась. Спогадів було багато, а ще більше — сміху. Зараз поясню чому.

Якщо ви не вірили в себе 20 років з 21-ого, якщо ви часто залишались вдома наодинці з книгами і пустими стінами, читали їх залпом як п’ють воду, якщо ви надто замріяні та відірвані від світу, але водночас дуже хвилюєтесь і переймаєтесь тим, що відбувається навколо, намагаючись надто цим не обтяжувати тих, хто поряд, вкотре вмовляючи себе стати простішим, стриманішим, терпимішим до себе і людей і уважніше обирати оточення, то ви я. І я вас зараз дуже здивую. А може ви це вже давно знаєте. Та я все одно дещо проконстатую.

Як ви знаєте цього року мені вдалося разом з іншими авторами надрукуватись в альманахах видавництва "Лілія" "Софія" та "Листи до Святого Миколая". Це була абсолютна авантюра для мене, адже мене складно спровокувати на необдумані вчинки, а тут дійсно був стрибок у невідоме. Чесно зізнаюсь, сподобалось. Надалі обов’язково буду співпрацювати з видавництвом.

Так от, до чого тут щоденник. У ньому були деякі розпачливі записи про те, що надрукуватись складно, дорого і нікому не треба. Якщо вам хтось це повторить, то не вірте. А якщо ця думка засіла у вашій голові, то терміново займіться якоюсь справою, яку любите понад усе. Просто працюйте і все у вас вийде. Адже успіх на 99 відсотків складається з праці. За час, який минув з моменту цих записів, мені вдалося познайомитись з видавцем та видати дві книги. І от саме через те, як склалась історія, мені було смішно. Просто треба вірити в себе, дуже хотіти чогось досягти, невтомно працювати і все здійсниться. Тож вірте в себе.

З любов’ю ваша Олена Helena Ковтун

22:01 01.01.2015

книга

 Обновлен 09 янв 2015. Создан 01 янв 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта