Для душі. Блог про життя

НЕФОРМАТ. Роздуми про не ліричні речі

НЕФОРМАТНЕФОРМАТ. Роздуми про не ліричні речі

Надворі весна. Незважаючи на календар, прогнози синоптиків та чиїсь сподівання весна стукає у наші двері. Хоча попереду ще кілька місяців зими. 

Але це в нас. А в наших хлопців- воїнів ситуація інша. Навкруги сніг, біль, смерть і мінус 30. Можна багато про все це говорити, але нічого від того не зміниться. Треба просто вкотре ставати до праці, бо лише так вдасться перемогти.

Часом доводиться чути нарікання, що ті, хто не на передовій, неправильні, несправжні патріоти. Я з цим ніколи не погоджусь. Адже робота звичайних людей, допомога з тилу має колосальне значення. Бо коли знаєш, що тебе люблять і підтримують жити стає трішечки легше.

Сьогодні, в обідню перерву, почула на українському радіо звернення до солдатів у якому було сказано, що навіть хворі і немічні вони знайдуть того, хто буде їх любити. З цим я теж не надто погоджуюсь, бо просто хочу, щоб вони повернулись до своїх домівок живими, здоровими і неушкодженими і ніколи більше не мали потреби брати до рук зброю. 

Отакий сьогодні неформат.

Ваша Олена Helena Ковтун

14.01.15. 19:30

зимаОбновлен 05 мая 2015. Создан 14 янв 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта