Для душі. Блог про життя

Життя, замальовки і втома

про життя та про менеЖиття, замальовки і втома

Привіт. Вже майже полудень, тож у мене є трошки часу з вами поспілкуватись. Якось втома просочилась в активний день. Може саме через те, що він аж надто активно почався. Ну нічого, це все відносно. Вчора ввечері довелось працювати над складним завданням, яке і привело до цих усих не надто веселих роздумів.

Писала про Майдан до роковин. Складно це все. Досі холоне кров від спогадів і перехоплює подих від внутрішніх сліз. А здавалось, що їх вже не буде. Відчуваєш так, ніби це все було вчора. А що буде далі — не відомо.

Та ще і з задумом ступор трохи. І це мені страшенно не подобається. Певно, сюди теж закралась втома. Але мотивація жива, вона сміється і манить за собою, тож скоро все повернеться в норму. 

Життя воно таке. Хвилину тому ти був сповнений сил і бажання працювати, а за секунду тобі це набридло. Просто тому, що від одноманітності починаєш вити вовком. Тож потрібно терміново змінювати підхід до своєї роботи і додавати елемент творчості. Моя творчість зараз лежить біля мене і посміхається моїм широким почерком. А ввечері ще один елемент творчості мучаю:) Роблю прикрасу. Що з того вийде поки мені не ясно, але процес подобається:)

Отака вийшла замальовка. 

До зустрічі завтра.

Ваша Олена Helena Ковтун

17.02.15. 11:55Обновлен 05 мая 2015. Создан 17 фев 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Рейтинг@Mail.ru
Рассылки Subscribe.Ru
О душе и для души
Подписаться письмом
Рассылка 'О душе и для души' Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС
Сайты про бизнес и финансы - обмен ссылками Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение сайта бесплатно Rambler's Top100 бесплатная раскрутка сайта Карта сайта